RADIONICE NA ENGLESKOM JEZIKU U NAŠOJ SKOLI

Poslednje dve nedelje februara 2014. godine, u našoj školi bile su u znaku druženja sa stranim studentom. Naime, zainteresovani učenici sa boljim znanjem engleskog jezika bili su u prilici da prisustvuju radionicama koje je vodio simpatični  student pomorstva  iz Turske. On je clan međunarodne studentske organizacije AIESEC, koja ima ogranak i u Srbiji. Cilj ove organizacije je razmena studenata iz različitih zemalja u cilju boljeg upoznavanja, učenja i sticanja novih iskustava. Student iz Turske boravio je 5 nedelja u Zrenjaninu, a  prema njegovim rečima – grad mu se veoma svideo, ali i ljudi za koje kaže da su otvoreni, vedri i nasmejani. Družio se sa zrenjaninskim studentima, članovima ove organizacije, ali i sa srednjoškolcima, kojima je držao zanimljive radionice.

U našoj skoli održao je 5 radionica, koje su se odnosile  na upoznavanje sa kulturom i znamenitostima Turske, kao i turskim jezikom.

Bilo je zanimljivo, zabavno, ali i korisno jer su naši učenici iskoristili priliku da komuniciraju na engleskom jeziku  i na taj način ga usavrše.

Pedagog škole, Slavica Stojanov

Nema komentara

Budi prvi koji će komentarisati.

Prokomentariši

Vesti »

Javna nabavka male vrednosti – nabavka traktora

Poziv za podnošenje ponude: pozivzapodnosenjeponude Konkursna dokumentacija: konkursna-dokumentacija-nabavka-dobara-traktor

Javna nabavka male vrednosti za gorivo 2019.

Konkursna dokumentacija: konkursna-dokumentacija Poziv za podnošenje ponude: poziv-za-podnosenje-ponude Odluka o dodeli ugovora odluka-o-dodeli-ugovora-1

Javna nabavka – električna energija

Odluka o dodeli ugovora: odluka-o-dodeli-ugovora   obavestenjeozakljucenomugovoru   Poziv za podnošenje ponude: pozivzapodnosenjeponude Konkursna dokumentacija: konkursna-dokumentacija-za-javnu-nabavku-elektricne-energije-mart-2019

Javne nabavke