Novi objekat na školskoj farmi

Krajem septembra meseca, na školskoj farmi počeli su radovi na izgradnji objekta za smeštaj sitnih životinja. Donator izgradnje ovog objekta je Društvo za zaštitu životinja i prirode – Đurđevo. Predsednica ovog drustštva, Monika Brukner angažovala je, na izgradnji ovog objekta, radnike društva a u izvođenju radova pridružili su im se i učenici naše škole. Zajedničkim zalaganjem objekat je završen uspešno 11.10.2011. Ovaj objekat će doprineti boljim uslovima za uzgajanje sitne živine a ujedno će doprineti i boljem izvođenju praktične nastave na farmi.

Zahvaljujemo se društvu za zaštitu živorinja i prirode – Đurđevo, predsednici Moniki Brukner, svim nastavnicima i učenicima na uspešno obavljenom poslu.